Oferta GPoland – poznaj największe marki odzieżowe na świecie

Jeśli fascynujesz się światem mody, szukasz pomysłu na biznes i chcesz wiedzieć więcej na temat kolekcji światowej sławy projektantów, wejdź na https://gpoland.com.pl/oferta/. Sprawdź, w jaki sposób możesz otworzyć własny sklep z ubraniami marek premium. GPoland to marka, która współpracuje z najbardziej prestiżowymi projektantami na świecie. Co warto o nich wiedzieć?

Franczyza marek premium, denim i fast fashion

W ramach swojej działalności firma GPoland zapewnia launching nowych marek i oferuje kilka modeli współpracy franczyzowej dla przedsiębiorców. Warszawski gigant modowy jest monopolistą w dziedzinie franczyzy znanych brandów, a w swoim portfolio ma obecnie ponad 80 marek, takich jak: Armani, Armani Exchange, Liu Jo, Pinko, Jijil, Elisabetta Franchi i wiele innych, w tym: Babylon czy Jacob Cohën.

GPoland jest firmą ukierunkowaną na promowanie i rozwój marek klasy premium, denimowych i fast fashion. W swoich modowych poszukiwaniach twórcy i strategowie GPoland wciąż poszerzają horyzonty, by wprowadzić na polski rynek nowe, kreatywne, nieznane dotąd brandy. Franczyzodawcom, artystom i inwestorom firma zapewnia profesjonalny showroom, w którym prezentowane są najgorętsze modowe kolekcje każdego sezonu.

Największe marki odzieżowe świata w sklepie mono- lub multimarkowym

Oferta franczyzowa, dostępna na stronie: https://gpoland.com.pl/oferta/, skierowana jest do wszystkich tych, którzy pragną otworzyć własny sklep z odzieżą jednej lub kilku znanych, prestiżowych marek. Z GPoland możesz z powodzeniem realizować się w sprzedaży jednej, ulubionej marki albo spróbować sił i założyć butik multibrandowy.

Nowością wśród ofert franczyzowych GPoland jest model Made In G, czyli sklep wielomarkowy, w którym franczyzobiorca otrzymuje pełne wsparcie opiekuna. Franczyza światowych marek obejmuje doradztwo finansowe, wsparcie w negocjacjach z najemcą lokalu oraz wszechstronną pomoc w procesie sprzedaży i visual merchandisingu.

Author: jogosfera.com.pl